Czasami wracam do starszych kawałków. Marzenia z nowym instrumentalem nagrałem w zeszłym roku (całkiem niedawno) teraz przyszedł czas na jedyny w swoim rodzaju klasyk “Jak by to było” to dzięki temu kawałkowi jestem gdzie jestem i o to chodzi. Link do kawałka oczywiście poniżej;
